Kthimi në shitje në shkollë! Bli 1 Merr 15% ulje | Bli 2 Përfito 20% ulje BLI TANI | *Përjashtimet zbatohen
 • sns04
 • sns05
 • sns06
 • sns01
 • sns02
 • sns03
0主图海报
详情页横幅3
H28ibanner
h29-c3banner

H26 QCC3040 Hybrid ANC Earbuds

Prezantimi

USD $59.00
OEM&ODM Wholesale & Retail
Bli Tani

H47 QCC3072 Hybrid ANC ENC Earhook

Prezantimi

USD $59.00
OEM&ODM Wholesale & Retail
Bli Tani

Produkt i bukur

Zgjidhni produktin tuaj të preferuar
kompania
Jep këngë të bukuraVendosni një pamje të bukurVeshje
Ne përpiqemi t'u ofrojmë klientëve produkte cilësore. Kërkoni informacion, mostër dhe kuotë, na kontaktoni!
Bli Tani

Postimet e fundit në blog

Për më shumë lajme të përditësuara rreth nesh, ju lutemi dërgoni kërkesën tuaj ose na kontaktoni drejtpërdrejt
 • Si të zgjidhni një kufje Bluetooth?

  Në mënyrë që të gjithë të zgjedhin një kufje të mirë Bluetooth që ju përshtatet, unë do t'ju tregoj disa mënyra blerjeje që duhet t'u kushtoni vëmendje kur zgjidhni një kufje Bluetooth: Së pari, kur blini një kufje Bluetooth, para së gjithash, duhet të dini pse. a blejmë kufje Bluetooth, pra p...
  Lexo më shumë
 • Si të rrisni jetëgjatësinë e kufjeve Bluetooth.

  Megjithëse kufjet Bluetooth janë të vogla dhe të lehta, ato janë gjithashtu të përshtatshme për t'u mbajtur, gjë që sjell shpejtësi dhe komoditet në jetën tonë. Kur shpikni kufjet Bluetooth dhe i harroni kur dilni jashtë, do të zbuloni se jeni bërë gjithnjë e më të pandashëm prej saj, por sado e mirë të jetë ...
  Lexo më shumë
 • Masat paraprake për përdorimin e parë të kufjeve Bluetooth

  Ka dy hapa për të përdorur 1. Fillimisht ndizni kufjet Bluetooth Për të ndezur kufjet Bluetooth, fillimisht shtypni dhe mbani shtypur butonin e ndezjes së kufjeve Bluetooth për 5 sekonda, më pas kufjet do të bien dhe drita e kuqe treguese fillon të pulsojë shpejt. që tregon se kufjet Bluetooth kanë...
  Lexo më shumë